Ege’nin kutsanmış cenneti Bodrum’da Seba İnşaat tarafından hayata geçirilen Seba Solemar fiyat bilgileri

Seba Solemar fiyat bilgilerini haberimizde paylaştık. Proje, Ege’nin kutsanmış cenneti Bodrum’da Seba İnşaat tarafından konumlandırılıyor.

Milas’ın antik coğrafyasının yanı başında ve Ege’nin saklı yerinde sizi kutsanmış bir cennet bekliyor. Ege Kültürünün mirasına sahip çıkan Seba Solemar fiyat listesi aşağıda yer alıyor.

Gelişmiş spor imkanları, siteye ait özel iskele, kafeterya, havuz, bar, deniz kenarı bar, mini market ve cafeler, siteye ait özel hobi odaları, havalimanı ve belirli noktalara servisler… Ve daha birçok ayrıntı, Solemar Adabükü’nde sizi bekliyor.

Bodrum Seba Solemar Evleri’nde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 2 salon seçenekleri bulunuyor.

Toplamda 34 villadan meydana gelen Seba Solemar Evleri’nde otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, bilardo, çocuk oyun alanı, park, fitnes merkezi,deniz manzarası, iskele, kafe, güvenlik, restoran, sauna, tenis kortu, valeybol sahası ve daha bir çok sosyal olanak bulunuyor.

İçindeki konutların 103 metrekare ile 20 metrekare arasında farklılık gösterdiği Seba Solemar projesinde tatilinizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Seba Solemar fiyat

Seba Solemar fiyat listesi kapsamında projede yer alan villalar 165 bin euro ile 508 bin euro arasında değişiyor.

Seba Solemar Bodrum nerede

Milas Bodrum Havaalanı’na sadece 10 dakika uzaklıkta olan Seba Solemar Adabükü Evleri yazlık proje olarak yükseliyor.

Seba Solemar ödeme planı

Seba Solemar Bodrum ödemeleri peşin, banka kredisi ile ya da firma bünyesinde sağlanan avantajlar ile yapılabiliyor. Proje kapsamında banka kredisi kullanabilmek için yüzde 25 peşinat ödemiz gerekiyor. Yada projede 4 yıl vade ile konut aabiliyorsunuz. Üstelik faiz de ödemiyorsunuz.

Seba Solemar satış ofisi

4 Tepe, Hisar Mevkii, Maya Sitesi Yolu
Migros Arkası Adabükü/Bodrum

Tel: 0530 115 90 40 – 0530 115 90 41

Haberyapi.com