Kuzu Grup, Ataköy’de 2.7 milyar dolarlık yatırımla hayata geçirdiği SeaPearl’de ev alıcısına özel ödeme planı sunuyor. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, “Yatırımcılarımızla bir araya gelerek, ödeme planlarını birlikte oluşturuyoruz” dedi

Kuzu Grup tarafından İstanbul Ataköy’de 2.7 milyar dolarlık yatırımla hayata geçirilen SeaPearl Ataköy projesinde ev alıcısına özel ödeme planları oluşturuluyor. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, “Yatırımcılar ile karşı karşıya gelip nasıl bir ödeme planı ile ev sahibi olabileceklerini dinliyor, ödeme planını birlikte oluşturuyoruz” şeklinde konuştu.

Örnek daireye tam not
SeaPearl Ataköy projesinin, Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon tarafından dekore edilen örnek daireleri projeyi ziyaret eden yatırımcı profilinden tam not aldı. Özen Kuzu, şöyle devam etti: “2014 yılından bu yana inşaatına ve satışına devam ettiğimiz projemizde merakla beklenen örnek dairelerimizin hazırlanmasının ardından kısa bir süre geçmesine rağmen aldığımız olumlu tepkiler bizleri çok mutlu ediyor. Öyle ki yatırım yapma fikrini bir süre durduran yatırımcılarımız örnek daireleri gördükten sonra bu kararlarını hızlandırarak yatırımlarını sonuçlandırdı.”

Temmuz 2017’de teslim edilecek
Proje yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle 2 etap halinde yükseliyor. 217 bin metrekare inşaat alanına, 6 bin 185 metrekare gölet alanına, 33 bin metrekare de yeşil alan ve yürüyüş yollarına sahip olan 1. etapta metrekare birim fiyatları ortalama 8 bin dolardan başlıyor. İlk etapta teslimlerin Temmuz 2017’de yapılması planlanıyor. 20 katlı 4 blokta 631 üniteden meydana gelen ilk etapta, alanları 88 ila 398 metrekare arasında değişebilen 1+1’den 4.5+1’e kadar farklılık gösteren konut tipleri yer alıyor. SeaPearl Ataköy’de her blokun kullanımına özel 150 ila 200 metrekare arasında değişen fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, deniz kenarında yürüyüş imkânı, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası, barok tarzı peyzaj alanı da yer alıyor. Projedeki tüm bağımsız bölümler deniz manzarasına hâkim bir konumda yükseliyor. Atatürk Havaalanı’na 2 km uzaklıkta olan projenin, E5 ve Basın Express Yolu üze0rinden TEM ile bağlantısı bulunuyor.

Sabah