Uzun yıllardır tekstil ve ambalaj sektörünün her alanında uzman ekip-ekipmanlarıyla hizmet veren SAV Tekstil ve Ambalaj Türkiye’nin her yerinde müşteriye ulaşıyor.

SAV Tekstil ve Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tanrıkulu, şirketin temel felsefesini; “kaliteyi ve müşterisinin beklentilerini her şeyin üzerinde görmek” sözleriyle özetliyor.

SAV Tekstil ve Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tanrıkulu, işlerini severek yaptıklarını söylüyor. Başarının formülü olarak da sevgiyi gösteriyor: “Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. SAV iplik ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.”

Sektörde gelişmeye sürekli açık olduklarını adeta dünyayı incelediklerini dile getiren Tanrıkulu, “Diğer iplik firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm brodeciler yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların ürünlerini inceliyoruz. İnceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.” diye konuşuyor.

Her zaman çözümden yana olduklarının altını çizen Fatih Tanrıkulu, şunları kaydediyor: “Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz. Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
Zaman