27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleşecek olan Unicera İstanbul – Seramik, Mutfak, Banyo fuarında bu yıl RINO yeni koleksiyonunu tanıtacak.

Farklılaşmış işlevsellikleri ve estetik tasarımları bir araya getiren RINO, CNR Expo İstanbul’da gerçekleşecek olan Unicera İstanbul – Seramik, Mutfak, Banyo fuarında özgün tasarım ürünlerini sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Ünlü İtalyan mimar Maurizio Molini tarafından tasarlanan seramiklerle ve dekorlarla interaktif bir konsept yaratılabiliyor. Gelişmiş teknolojileri, modern tasarım trendlerini, yenilikçi karo uygulamalarını; renk, boyut, desen ve işlevlerin mükemmel uyumuyla harmanlayan RINO mimarlar ve iç mimarların projelerine yeni çözümler sağlayan ürünleriyle Unicera Fuarı’nda buluşacak.

Seramik Grup Başkanı Sn.Hayati Ulukaya; “RINO bağlı bulunduğu Yıldızlar SSS Holding’den, büyük üretim gücünden ve çalışanlarının tecrübesinden aldığı güçle bugün Türkiye’nin ve bölgemizin en önemli porselen ve seramik karo markalarından biri olarak yeniden yapılanıyor. Global pazarları hedefleyen markamızla, Türkiye pazarındaki güçlü iş birliklerimiz, uluslararası tasarım anlayışımız ve ileri teknoloji üretim imkanlarımız ile porselen ve seramik karo sektörünün en seçkin markalarından biri olmayı hedefliyoruz.
Akıllı tasarım çözümleri ile RINO’da gelişmiş teknolojiler, modern tasarım trendleri, yenilikçi karo uygulamaları ile geniş bir renk, boyut, desen ve fonksiyon zenginliğini mükemmel şekilde bir araya getiriyoruz.”

Kreatif Direktör Maurizio Mr.Molini; “RINO Çözüm Sistemi, yüksek teknoloji ürünleri, küresel dağıtım ağı ve öncü tasarım felsefesiyle seramik ve porselen karolar alanında; mimarlar, iç mimarlar, müteahhitler, inşaat malzemeleri uzmanları ve son kullanıcılar için yeni nesil küresel çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

RINO Çözüm Sistemi ise her türlü iç ve dış kaplama ihtiyacı için güvenilir ürünleri, farklılaşmış işlevsellikleri ve estetik tasarımları bir araya getirir. Yenilikçi sistem, mimar ve iç mimarların projelerine yeni çözümler sağlar ve yaratıcılıklarına ilham verir.”