Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün güçlü markası Prysmian Group Türkiye, 2015 yılı hedefleri ve vizyonu için geleneksel A-Takımı Yetkili Satıcılar Toplantısını, 3 Şubat tarihinde İstanbul’daki Point Hotel Barbaros’da yaptı.
2014 yılının değerlendirildiği, 2015 yılı plan ve hedeflerinin paylaşıldığı toplantıya , Prysmian Group Türkiye A-Takımı yetkili satıcıları ile birlikte, Prysmian Group Türkiye’nin üst düzey yöneticileri, Yurtiçi Satış ve Pazarlama ekipleri katıldı.Toplantının ana başlıkları ise “Müşteri Odaklılığı, Teknoloji, Takım Çalışması ve Sürekli Gelişim” şeklindeydi.
Prysmian Group Türkiye CEO’su Erkan Aydoğdu yaptığı açılış konuşmasında; “‘Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir…’ girişimimiz ile ilgili ortak çabalarımız meyve veriyor. İş ortaklarımızla birlikte sadece işimizi büyütmekle kalmayıp, Türkiye’de daha güvenli, daha kaliteli ve daha yüksek performans gösteren ürünler geliştirerek, daha verimli bir pazar oluşturmaya katkıda bulunuyoruz. Bu bağlamda, başta müşteri odaklılığı olmak üzere gelişen teknolojiden sonuna kadar yararlanmak ve sürekli gelişimi etkin kılmak için, takım çalışmasının ne kadar önemli olduğu gözle görünen bir gerçek. Tüm bunların bir araya gelmesiyle, hep birlikte ‘sürdürülebilirlik’ sağlayacağımıza inanıyoruz.” dedi.