Evlerde 10 yıldan eski bulaşık makineleri ve buzdolaplarının yüksek olmasından hareketle Profilo, eski ve enerji sınıfı düşük ürünlerini değiştirmek isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

“Anneliğin zor şartları varsa, annelerin Profilo’su var” yaklaşımı ile hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürünler sunan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, tüketicilere yönelik kampanyalarıyla ses getirmeye devam ediyor.
Profilo, yeni küçük ev aletlerine ihtiyaç duyan ya da eskilerini değiştirmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.Şubat ayı boyunca geçerli kampanyası ile temizlikte mükemmellik için geliştiren ürünleri için kampanya başlatan Profilo şimdi de beyaz eşyalarda fırsatlar sunmaya devam ediyor. Kampaya kapsamında bulaşık makinelerinde değişim kampanyasında 110 TL’ye varan indirimler tüketicileri bekliyor. Bu arada buzdolapları için değişim kampanyasında da 350 TL’ye varan indirim fırsatı devam ediyor.

Mart ayı süresince devam edecek değişim kampanyasında, bulaşık makinelerinde 110 TL’ye varan indirim olanağından yararlanmak mümkün. Buzdolapları için de 350 TL’ye indirim fırsatı devam ediyor. Profilo’nun değişim kampanyası ile tüketiciler buzdolapları ve bulaşık makinelerinde en yeni tasarım trendleri, teknoloji ve tasarruf özelliklerinden yararlanabilecekler.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nde Mart ayında ankastre ürünleri için de fırsatlar devam ediyor. Fırın, ocak ve davlumbaz olmak üzere üç ankastre ürün alımında yüzde 25 indirim ve 969 TL’den başlayan cazip fiyatlar uygulanıyor. Ayrıca fırın, ocak, davlumbaz veya aspiratör olmak üzere üç ürün alanlara BMA33150EA kodlu bulaşık makinesi 300 TL, BMA5250EG kodlu bulaşık makinesi ise 500 TL indirimle sunuluyor.