Rezidans, otel, ofis ve alışveriş sokağından oluşan Piyalepaşa İstanbul Evleri, 760 adet daire ve 190 adet rezidanstan oluşuyor. İşte Piyalepaşa İstanbul teslimleri ne zaman sorusunun yanıtı…

Toplam 82 bin metrekare alana sahip olan Piyalepaşa İstanbul teslimleri ne zaman sorusunun yanıtından önce projenin diğer detaylarından bahsedelim.

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul Evleri’nde; fitness center, yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, spa, buhar odası, otopark gibi sosyal olanaklar sunuluyor.

Dairelerin; 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 olarak dizayn edildiği Piyalepaşa İstanbul Beyoğlu, Piyalepaşa Gayrimenkul projesi olarak yaşama geçiriliyor.

Konut fiyatlarının metrekaresinin 8 bin 500 TL’den başladığı Piyalepaşa İstanbul Evleri’nde 760 adet daire ve 190 adet rezidans mevcut. Projede rezidans, otel, ofis ve alışveriş sokağı yer alıyor.

Satışların devam ettiği Piyalepaşa İstanbul teslimleri ne zaman sorusuna Ocak 2018’de cevabı veriliyor. Proje, İstanbul Avrupa yakası Beyoğlu-Piyalepaşa’da yükseliyor.

Piyalepaşa İstanbul’un fiyat avantajlarından ve ödeme fırsatlarından yararlanmak için tıklayınız!

Haber Merkezi/Haberyapi.com