Pekcan Grup, altyapı yenileme çalışmalarını tamamlayarak, içerik açısından zenginleştirilmiş yeni web sitesini yayınladı…
Yeni web sitesinde, zengin ürün gamı ön plana çıkarılırken, takipçi ve etkileşim oranlarına sahip sosyal medya kanallarına da site üzerinden ulaşma imkanı bulunuyor. Pekcan Grup mağazası ve ürünleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz web sitesinde Ege Pen, Vorex Floor Parke, Polisport Zemin Kaplamaları, Orge Mutfak – Banyo – Kapı gibi ürünleri web sitesi üzerinden detaylı bir şekilde inceleme fırsatınız oluyor.
Pekcan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pekcan: ’’Yenilenen internet sitemizle müşterilerimizin merak ettikleri kurumsal bilgi, ürün bilgisi, adres ve telefon bilgileri gibi sorularını cevaplayıp, Türkiye ve dünyanın neresinde olursa olsun bizlere tek tuşla kolayca ulaşabilmelerini hedefledik. Pekcan Grup olarak günümüzün önemli gereksinimleri olan internet ve sosyal medya alanlarında aktif olmayı, geniş kitlelere hitap etme ve teknolojiyi yakından takip edebilme açısından çok ciddiye alıyoruz. İletişimin bütün kollarından maksimum faydalanabilme çabasındayız.’’dedi.
2011 yılından beri inşaat malzemeleri ve satışı konusunda faaliyet gösteren Pekcan Grup, verdiği kusursuz hizmetiyle kalitesine artı değer katıyor.