Bugüne kadar 60 bin kişinin konut hayalini gerçekleştiren Özyurtlar İnşaat imzası ile hayata geçilen Ödül İstanbul projesinde yeni bir kampanya başlıyor.

 

Ödül İstanbul’da yeni başlayan kampanya kapsamında yüzde 5 peşinatla ya da aylık 1.900 TL taksitle ev alınabilecek. Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, yeni kampanya ile ev sahibi olmayı kolaylaştıracaklarını belirtti. Başkanı Özyurt, “Bildiğiniz gibi bu yıl ‘Ödül İstanbul’ projemizin inşaatına başladık. Şimdi de 2019 yılında teslim etmeyi planladığımız ‘Ödül İstanbul’projemizde yeni bir kampanyaya start veriyoruz. Buna göre projemizden yüzde 5 peşin 1.900 TL taksitle ev sahibi olunabilecek” ifadelerine bulundu.

Fiyatlar 219 bin TL’den başlıyor
Beylikdüzü-Esenyurt aksında hayata geçirilen Ödül İstanbul projesinde fiyatlar 219 bin TL’den başlıyor. Projede 1 oda 1 saloni 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor. Projede toplam 2 bin 683 adet daireile 102 adet ticari birim yer alıyor.

Autopia’nın hemen arkasında inşa edilen Esenyurt Ödül İstanbul projesinde yer alan sosyal donatı alanları şu şekilde; yüzme havuzu, tenis, kortu, futbol sahası, basketbol sahası, fitness salonu, güzellik salonu, çocuk parkı, çocuk kulübü, park alanları, parti salonu, resepsiyon hizmeti, 7/24 güvenlik hizmeti, açık-kapalı otopark, kafe ve restoranlar.