Nurus, uluslararası alanda birçok prestijli markanın dijital mecralara dair çeşitli çalışmalarıyla katıldığı Horizon Interactive Awards’tan iki ödül ile döndü.

Türkiye’nin lider mobilya üreticilerinden Nurus, uluslararası alanda birçok prestijli markanın dijital mecralara dair çeşitli çalışmalarıyla katıldığı Horizon Interactive Awards’tan iki ödül ile döndü. Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ABD merkezli yarışmada Business to Business ve Consumer Information dallarında yarışan nurus.com.tr, “Gold” ödüle layık görüldü.

Uluslararası arenada bir çok prestij sahibi markanın dijital mecralara dair çeşitli çalışmalarıyla boy gösterdiği Horizon Interactive Awards’un bu yıl 13.’ sü düzenlendi. 27 ülkeden 1200 başvurunun değerlendirildiği yarışmada, nitelikli tasarımları ile yurt içi ve yurt dışında birçok özel projeye imza atan lider mobilya üreticilerinden Nurus’un web sitesi “Business to Business” ve “Consumer Information” dallarında “Gold” ödüle layık görüldü.

Horizon Interactive Awards yarışması dünyanın önde gelen firmalarının web siteleri, mobil uygulamaları, online reklam alanlarında en iyi interaktif medya çözümlerini sergiledikleri bir vitrin niteliği taşıyor. 2001’den itibaren her sene düzenlenen yarışmaya Avustralya, Avusturya, Brezilya, Belçika, Kanada, Almanya, Hong Kong, Hindistan, İrlanda, İtalya, Japonya, Meksika, Hollanda, Pakistan, Polonya, Portekiz, Rusya, Güney Afrika, İsveç, İspanya, İsviçre, Tayvan, Türkiye, Tayland, Ukrayna, İngiltere’den firmalar katılıyor.