Mobilya sektörünün önemli üreticilerinden Nurus, büyümeye devam ediyor.
Ofislerden havalimanına, sosyal alanlardan eğitim kurumlarına kadar bir çok alanda çalışmaları olan Nurus, bir çok özel proje ile adını duyurdu.Sektör içi birikimi, tasarım ürünleri ve iş ortağı olarak müşterilerine yaklaşımı ile popüleritesini arttıran Nurus, cirosunu arttırmayı planlıyor. İnşaat sektörünün büyümesinin kaçınılmaz olarak mobilya sektörüne yansıdığını belirten,Nurus CEO’su Dinçer Sinici talebin daha da arttığının altını çiziyor. Sinici“Markamızın ofis yaşamında motivasyonu öncelikli kılan ve kullanıcıyı merkezine alan 90’dan fazla ürün ailesi bulunuyor. Nurus olarak; hem iç pazara hem de dış pazara sunduğumuz ürünlerimiz ile dünyanın önde gelen ofis mobilya üreticileri arasında yer alıyoruz. Ürünlerimizi Belçika’dan Mısır’a, Türkmenistan’dan Suudi Arabistan’a kadar 30’dan fazla ülkede kullanıcılarımız ile buluşturuyoruz. Almanya’da açtığımız yeni satış ofisimizle, bu bölgedeki bayi ağımızı genişletiyoruz. Yeni ürünlerimiz ve yatırımlarımızla birlikte bayi kanalındaki ciromuzu 10 milyon TL civarında artırmayı hedefliyoruz” dedi.
Nurus ürünlerini her yere ulaştırmayı planlıyor
Nurus tasarımlarını her yerde alıcıyla buluşturmak isteyen Sinici:”Türkiye’de başlıca İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli ve İzmir olmak üzere 8 şehirde mağazalarımızla yer alıyoruz. 2015 hedeflerimiz doğrultusunda artan talebe cevap verebilmek üzere perakende ağımızı büyütmeyi ve yeni bayilikler vermeyi planlıyoruz. Hedefimiz, yıl içinde yurt içi bayi sayımızı 3 katına çıkarmak”şeklinde konuştu.
Nurus, sahip olduğu NurusDigitalChain sistem ile ürün başlangıcından, alıcıya ulaşana kadar tüm aşamayı kontrol etmeyi sağlıyor. Bu sistem hata payını yok ederek ürünün alıcıya ulaşana kadar sıfır hata hizmetini gerçekleştiriyor.
88 yılı aşkın bir deneyimle adını sağlamlaştıran Nurus, sorunları tek bir noktadan çözme deneyimine sahip. Bu deneyimi paylaşmak isteyen girişimciler,bayiilik başvurularını firmanın internet sitesinden gerçekleştirebiliyor. Yeniliğe açık, gelişmiş hizmetler sunan Nurus, kullanıcının beklentilerini analiz ederek,ihtiyaca yönelik uygun hizmetler sunuyor.