Küresel bir marka yolunda hızla ilerleyen Türk mobilya üreticilerinden Nurus,GESS Dubai 2015 Fuarı’a katıldı
24-26 Şubat 2015 tarihlerinde Dubai’de düzenlenen Orta Doğu’nun önemli eğitim fuarı GESS 2015’te yer alan Nurus, sektöre dair önemli fikirleriyle büyük ilgi gödü.
Alanındaki eğitim çalışma projeleri ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan Nurus, anahtar teslimi mobilya çözümleriyle öne çıkıyor. Nurus her kademedeki eğitim kurumlarının sınıfları, çalışma alanları, amfileri, sosyal alanları, kütüphaneleri ve ofisleri için ideal çözümler sunuyor.
Nurus Digital Chain süreç yönetimi hizmeti ile Nurus, proje başlangıcından teslimata ve ürün kullanımına kadar tüm süreçleri etkin şekilde yönetebiliyor. Bu sayede üretimden teslimata kadar sıfır hata payı ile hizmet veriyor.
Entegre proje yönetimi ve lojistik hizmetleri başlığı altında geliştirdiği bu yöntemle Nurus, uluslararası bir ilgi gördü.
Fuarda yeni ürünlerini de tanıtan Nurus, geri dönüşüme katkı sunan,yüzde yüz geri dönüştürülebilen malzemeden üretilen Stefan Brodbeck tasarımı Alava sandalyeler ile dikkat çekti.Fuarda ayrıca toplantılara ofislere değişik alternatifler yaratan Nest serisi masalar, beş farklı pozisyonda sabit kullanım sunan S-Chair sandalyeler ve ayarlanabilir kolçak yapısına sahip Graf yazı tablalı sandalyeler büyük ilgi gördü.
Değişik tasarım ve renklerle beğeniye sunulan ve dikkat çeken diğer ürünler arasında Stone, Mono, TAU, Edgar, Sema ve Greta isimli depolama ünitesi, sehpa ve masa serilerini de yer aldı.
Konfordan vazgeçemeyenleri de unutmayan Nurus, bunun için Waves adını verdikleri çalışma koltuklarını ziyaretçilerin beğenisine sundu.