“Hayata Yatırım” sloganıyla yola çıkan Nurol GYO, nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile Seyrantepe’de hayata geçirilen Nurol Life projesi ile yoğun ilgi gördü. Modern yaşam tarzına ve metropol ihtiyaçlarına uygun projelere imza atan Nurol GYO, Nurol Life’ta hayata geçirdiği yere kadar uzanan açılabilir pencereleriyle hem doğayla iç içe olmanın farkını hem de doğanın kokusunu bir araya getiriyor.

Nurol GYO tecrübesi ile Maslak Seyrantepe’de yükselen Nurol Life, Türkiye’nin en büyük ve önemli projelerine imza atan ödüllü mimar Hakan Kıran tarafından tasarlandı. Nurol Life’ın, 4 metre tavan yüksekliğine sahip, pencereleri açılan, taş duvarlarıyla nefes alan orman manzaralı daireleri kullanıcılarına hem lüks hem de ferah bir ev yaşamı sunmayı vaad ediyor. İç mimarisi ünlü tasarım ofisi Autoban tarafından üstlenilen ve dünyaca ünlü yapı markalarının en kaliteli malzemeleri kullanılarak hayata geçirilen Nurol Life projesinde stüdyodan 4+1’e kadar kule daireler, penthouselar, teras evler ve ofisler bulunuyor.

Nurol Life’ın sunduğu pratik lükslerden diğerleri ise şunlar; Residence’ların havasını değiştiren, sıcacık bir ortam hazırlayan yerden ısıtma sistemi, gece yatıya kalacak misafirlerin konaklayabileceği özel Guest House, sevdiğiniz filmleri daha keyifli ortamda izleyebilmeniz için Sinema Odası, dünya lezzetlerini kapınıza getiren Premium Yemek Hizmeti, hobilerinizi özgürce gerçekleştirerek zihninizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz Yoga-Dans-Pilates Stüdyosu, stresten arınmanıza yardımcı Spa&Sauna-Buhar Odaları, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipmanı ile fonksiyonel Toplantı ve Çalışma Odaları, ziyafeti 7 gün kapınıza getiren Premium Yemek Servisi.