Konut sektörü geliştikçe yaşam anlayışı da değişiyor. Bir Nef keşfi olan Foldhome konseptinde sinema salonu, squash salonu, sanat odası veya müzik odası gibi bir evin içine sığmayacak her türlü lüks gerçek oluyor.

Çünkü Nef konut projelerinde, kaç odalı eviniz olursa olsun, ister 1+1 ister 4+1, Foldhome konseptiyle size dilediğiniz zaman kullanacağınız 24 farklı oda sunuluyor. Mutfağınız dışında kalabalık misafirlerinize hünerlerinizi sergileyebileceğiniz tam donanımlı mutfaktan her köşesi özenle tasarlanmış misafir yatak odasına kadar her şey var! Dünyanın en iyi mimarları tarafından her ayrıntısı tasarlanmış Nef konut projelerinde yer alan Foldhome çözümüyle kişiye özel kullanım alanları ile tasarımı bir lüks değil yaşam anlayışına dönüştürüyor.

Yakın zamanda dünyayı saracak kadar iddialı olan 24 odalı ev konsepti Foldhome sistemi, şimdiden Türkiye’nin en beğenilen sistemlerinden biri haline geldi. Dünyanın en iyi üç mimarlık şirketi ve dünyanın en iyi 20 endüstriyel tasarımcısından 12’si ile çalışarak projelerinde tasarımın “en”lerini sunan Nef ve Foldhome konsepti ile ilgili detaylı bilgiye www.nef.com.tr/foldhome adresinden ulaşabilirsiniz.