İstanbul Anadolu Yakası’nın kentsel dönüşüm bölgesi olan Kadıköy Fikirtepe’de Ceylan İnşaat tarafından hayata geçirilen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nda metrekaresi 5 bin 750 lira.

Ceylan İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe’de hayata geçirilen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Proje, 192 konuttan oluşuyor. 24 katlı tek blokta hayata geçirilen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nda konutların yanı sıra 9 ofis ve 6 ticari ünite bulunuyor.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nda kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness çenter, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alan bulunuyor.

Konut büyüklüklerinin 91 metrekare ile 204 metrekare arasında farklılık gösterdiği Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesinde bir çok ödeme planı bulunuyor.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları ödemeleri ister peşin, ister banka kredisi ile, ister firma bünyesi ile yapılabiliyor. Projede firma bünyesi ile ödeme yapmak istiyorsanız 36 ay 0 faiz fırsatından yararlanabilirsiniz.

Lansmanının bugün yapıldığı Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesinde fiyatlar metrekare bazında şekilleniyor. Projede metrekare fiyatları 5 bin 750 lira olarak belirlendi.

Haberyapi.com