Konut büyüklüklerinin 91 metrekare ile 204 metrekare arasında farklılık gösterdiği Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları nerede

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesi, İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy’de kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor.

Proje, Kadıköy Fikirtepe’de inşa ediliyor. Ceylan İnşaat projesi olan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nda 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenkleri yer alıyor.

7 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nda 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofis bulunuyor.

Karma proje olarak yükselen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları lansmanı bugün yapıldı. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

Projede; kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness çenter, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alan bulunuyor.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nda daire fiyatları 550 bin TL’den başlıyor.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları nerede?

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede konumlanıyor.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları telefon

444 70 16
www.muhtesemyyk.com

Haberyapi.com