Montis marka Tor sehpa renkli kişiliği, esprili tasarımı ve son derece fonksiyonel kullanımıyla kanepe ve koltuklarınızın aradığı arkadaş.

Yaşam alanınızda konforlu oturma üniteleri yerini aldığı zaman gözler hemen bu konfora eşlik edecek minik bir arkadaş arar.

Oturma ve dinlenme alanlarımızı şekillendirilirken koltuk ve kanepelerden sonra bunları tamamlayan küçük yardımcılara ihtiyaç duyarız. Bu yardımcılar mekana renk verir, hareket sağlar ve kimlik kazandırır. Montis marka Tor sehpa da bu kimlik kazandırma sürecinde başrolü alabilecek bir ürün. 1974 yılında Hollanda’da kurulan Montis, üstün oturma konforunu deneyim haline getirmek için çalışan bir marka. Tor ise üstün oturma deneyiminize eşlik edecek ve gideceğiniz her yere taşıyabileceğiniz bir kahve sehpası. Sehpanın kendi taşınma eylemine destek olan tutma kulbu da tablasının tam ortasında yer alıyor. Hafif gövdesi ve bacaklarıyla istenilen her yere kolayca taşınabilen Tor, özgür ruhunu renkleriyle de destekliyor. Toz boyalı alüminyum kullanılarak tasarlanmış olan Tor eğlenceli ve dinamik bir atmosferi yaşam alanınıza taşıyor.