AC Yapı Kartal Moment İstanbul projesinde konut sahibi olanlara özel, %25 Kar Garantili kampanyası 30 Kasım’a kadar uzatıldı.

Fiyatlar 299 bin liradan başlıyor.
AC Yapı’nın teslimatını 2017 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirmeyi hedeflediği Momentİstanbul projesinde konut sahibi olanlara özel, %25 Kar Garantili kampanyası 30 Kasım’a kadar uzatıldı.

İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olan Moment İstanbul lokasyonu itibarıyla arz ettiği yüksek yatırım değerinin yanı sıraşehrin kalbinde huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

Yatırım değeri yaklaşık 100 milyon dolar olan projede toplam 731 adet ve 1+1’den 4+1’e kadar değişen konut tipleri 74 metrekare ile 314 metrekare arasında farklılık gösteriyor.Geniş daireleri ve zengin sosyal donatıları olan Moment İstanbul’da peşin ödemelerde yüzde 25 kar getirisi fırsatının yanı sıra, peşinatsız 36 ay vade seçeneği de projenin en avantajlı fırsatlardan biri olarak dikkat çekiyor. Dingin ve keyifli bir yaşam sunan Moment İstanbul’da konutların fiyatları 299 bin TL’den başlıyor.

Manzaralı daireleri ve cadde mağazacılığı ile ön planda olacak olan Moment İstanbul’da, bölgede yaşayanların günlük ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planlananticari üniteler de yer alacak.Kapalı/açık yüzme havuzu, fitnesscenter, hobi odaları, çocukların keyifli bir ortamda vakit geçireceği Cross Action Kids Club ve yürüyüş parkurlarıyla yaşamı zevke dönüştürecek olan projede,ayrıca 35. katta, eşsiz bir panoramik manzaraya ve etkileyici bir dekorasyona sahip olan Moment Terrace, misafirlerin ağırlanabileceği ya da toplantıların yapılabileceği ayrıcalıklı bir mekân olarak Moment İstanbul sakinlerinin hizmetinde olacak.

Lokasyon avantajıyla rakipsiz olan Moment İstanbul, Metro’nun yanı başında, İstanbul Adalet Sarayı’na 2dk., Kartal sahil şeridine yaklaşık 5 dakika mesafesiyle, AC Yapı’nın Kent Life ve DoreLife’dan sonra prestijli projeleri arasında yerini alıyor.