Bugüne kadar bir çok önemli marka ile birlikte projelere imza atan Mar Yapı yeni yılda 3 yeni projeye başlayacaklarının sinyalini verdi…

Türkiye’de bir çok proje geliştiren ve önemli markalarla işbirliklerine imza atan Mar Yapı bu yıl 3 yeni proje daha geliştirecek. Mar Yapı, sinema kampanyasına, Cem Yılmaz’ın Arif V 216 filmi ile start verdi.

Sinema kampanyasının lansmanını İstanbul’da Kanyon Cinemaximum’da gerçekleştiren Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, film gösterimi öncesi gazetecilerle kampanya detaylarını paylaştı.

Divan, Rotana, Wanda, YOO gibi markalarla işbirlikleri kuran Mar Yapı yeni projelerinin müjdesini dün vizyona giren Arif V 216 filmi kampanyasında verdi.

3 yeni projeye başlayacaklarını belirten Özkök ‘Yatırımlarımıza 2018 yılında aynı hızlı devam edeceğiz Yakın dönemde Küçükçekmece Sefaköy’de bir proje hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. 2018 yılında yeni bölgelerde de yatırımlarımız olacak. İzmir’de bir “G” projesi hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Bodrum’da devam eden projemizin yanında yine bölgede projelerimizin sayısını arttırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz’ dedi.

Melek GÜNER AKMAN/Emlakmetrekare.com