Türkerler Holding imzası ile hayata geçirilen ve İzmir’de en yüksek bina olarak inşa edilecek olan Mahall Bomonti İzmir’in reklam filminde Murat Boz oynuyor.

Sevilen şarkıcı Murat Boz ilk defa bir inşaat firmasının reklam filminde rol alıyor. Türkerler Holding imzası ile hayata geçirilen ve İzmir’de en yüksek bina olarak inşa edilecek olan Mahall Bomonti İzmir’in reklam filminde Murat Boz oynuyor.

‘Olmak istediğim yer’ sloganı ile başlayan reklamda Murat Boz aşkı tarif ediyor. Bugün yeni reklam anlaşması ile ilgili bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker ve sevilen şarkıcı Murat Boz katıldı. Çok özel bir senaryo ve titiz bir çalışmayla hazırlanan filmin ilk gösterimi, Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker’in ev sahipliğinde ve Murat Boz’un katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında yapıldı.

Filmde, Mahall Bomonti İzmir’de yaşayan Murat Boz, evinde, asırlık ağaçların arasında yürürken ve evinin balkonunda muhteşem manzaraya bakarken hissettiği huzuru ve mutluluğu dile getiriyor.
İstanbul ve Ankara’daki Türkler projelerinin bitmek üzere olduğunu hatırlatan Türker, İzmir projesi için çok heyecanı olduklarını belirtti. ‘İzmir gibi güzel bir şehre böyle bir proje yakışırdı’ diyen Türker, İzmir’de tarihi dokuyla iç içe bir yaşam sunduklarını da dile getirdi.
Projede, Ofis ve ticari alanları, müzesi, spor tesisleri, cep tiyatrosu, performans sahnesi, sanat evi, konser ve gösteri alanları bulunuyor.

1+0 daireler yoğun ilgi görüyor
Biri 58 katlı, 9’u tarihi toplam 12 bloktan oluşan projede 470 konut, 572 ofis, 30 ticari birim bulunuyor. Proje 1+0 ‘dan 3+1’e kadar geniş alternatifler sunuyor. Tamamıyla mobilyalı ve otel konseptinde teslim edilmesi planlanan 1+0 daireler yoğun ilgi görüyor. Proje, Epig Mimarlık, Tarkan Önal Design tarafından tasarlandı.

Rezidanslarda Divan konforu
Alsancak Kordon’da hayata geçirilen proje lokasyon açısından oldukça avantajlı konumda yükseliyor. Tüm rezidanslarda Divan konforu yaşanacak Mahall Bomonti Izmir’deki konutlarda, Divan konforu yaşanacak. Projedeki tüm rezidanslar Divan markasıyla işletilecek.

‘Satışlarda durgunluk var’
Ülkenin çok zor zamanlardan geçtiğini ankatan Türker, Mahall Bomonti projesinde bu dönemde yüzde 30 – yüzde 40 civarında satış beklediklerini ancak henüz yüzde 20 civarında satış gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

‘Konut fiyatları düşüyor’
Kazım Türker, konut fiyatlarının gittikçe düştüğünü belirtirken, ‘Zam yapmamız gereken bir dönemdeyiz fakat zam yapamıyoruz’ dedi.

‘Döviz artışından dolayı yatırımcı yatırımını erteliyor’
Son zamanlarda döviz hareketlenmesi ile ilgili de bir değerlendirme yapan Türker, İzmir Mahall Bomonti projesinde ilk satışa çıktıkları dönemde dolar kurunu 2,85 oranından sabitledikelrini ama yatırımcının döviz artışından dolayı yatırımlarını ertelediğini belirtti.

Samsun ve Denizli’ye şehir hastaneleri geliyor
Türker, Samsun ve Denizli illerinde şehir hastanesi ihalelerine girdiklerini, bu ihaleleri kazanmaları halinde 1,5 milyar dolarlık yatırım yapacaklarını belirtti.

Murat Boz’dan Çiftçi Towers’a yatırım
Aşk’la yaşamak isteyenleri Mahall Bomonti İzmir’e davet eden Murat Boz, İzmir’i çok sevdiğini ve ileride İzmir’de yaşamak istediğini dile getirdi. Türkerler’in Zincirlikuyu’daki projesi olan Çiftçi Towers’a yatırım yaptığını belirten Boz, ‘Bize reklam teklifleri geldiği zaman tabiki ilk baktığımız şey markanın gücü oluyor. Ben ilk defa bir inşaat firmasının reklam filminde oynuyorum. Çok da keyifli bir reklam filmi çektik. Filmde oynamamda Kazım Türker’in de çok büyük etkisi oldu’ şeklinde konuştu.

Melek GÜNER AKMAN/Emlakmetrekare.com