Bir evin merkezidir yemek odaları… Aileyi buluşturan bir ritüelin başrol oyuncusudur…

Bazen sevdiklerinizle paylaştığınız en özel anlara eşlik eder, bazense kalabalık bir akşam yemeğine… Loda Mobilya, evinizin merkezi yemek odaları için çizgi üstü tasarımlara imza atıyor. Her detayıyla fark yaratan Vitale Yemek Odası ile evinizin atmosferini değiştiriyor.

İddiası ruhunda saklı bir tasarım…

Loft mobilya tarzının evinizdeki en güçlü temsilcisi olmaya aday Vitale Yemek Odası, maskülen tavrı ve güçlü duruşuyla farkını hissettiriyor. Sade çizgileri ile de modern mobilya tarzının iddialı ruhunu taşıyor. Ayrıca Vitale Yemek Odası, ahşabın yalın dokusunu metal renklerle buluşturarak, çarpıcı bir mozaik yaratıyor.

Modernize edilmiş dokunuşların egemenliğindeki koleksiyon, masada tercih edilen keskin formuyla sert ve net bir duruş sergiliyor. Sandalyelerinde aynı duruş devam etse de ayak geçişlerinin bu sertliği yumuşattığı görülüyor.

Tüm özellikleriyle güçlü bir kompozisyon yaratan Vitale, konsolu ile bu iddiasını sürdürüyor. Metal antrasit ayaklarıyla minimalizme göndermede bulunan konsol, raflı ve çekmeceli bölmeleriyle de işlevsel çözüm sunmayı ihmal etmiyor.