Benimsediği tasarım anlayışıyla özgün bir dizayn dili geliştiren Loda Mobilya, Bulgaristan’ın en önemli ticaret merkezi Plovdiv’e açtığı mağazasıyla kalitesini ve stilini Avrupa’ya taşıyor.

Özgün ve özgür bir dekorasyon stilini kendine rehber edinen Loda Mobilya, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da varlığını gösteriyor. Bu anlamda global bir oyuncu olmayı hedefleyen ve mağaza zincirine eklediği yeni halkalarla her geçen gün büyümesini sürdüren Loda, Bulgaristan’ın en önemli markalarından VNG ile iş birliği yaparak hedefine bir adım daha yaklaştı. Yurt içi ve yurt dışında toplam 10 mağazası bulunan Loda, Bulgaristan’ın en büyük showroomuna sahip Plovdiv’in merkezinde açtığı mağazasıyla bu sayıyı 11’e yükseltiyor.

Avrupa’da konsept mobilyanın yeni adresi, Loda Mobilya

Yenilikçi ve minimalist bir yaklaşımla çağdaş mobilya anlayışına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Loda Mobilya, alanında farklılaşmayı başarıyor. Bu yaklaşım doğrultusunda oluşturduğu konsept mağazalarıyla sektöre yön veren Loda, Plovdiv’e açtığı konsept mağazasıyla Avrupa’da kendi dekorasyon normlarını yaratıyor. Sofistike ve çizgi üstü anlayışıyla harmanlanan yeni mağaza, Bulgaristan’da rafine zevklerin buluşma noktası olmayı hedefliyor.