Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat’ın ortak girişimi ile İstanbul’un yıldızı parlayan semtlerinden Kartal sahilde hayata geçirilen, adalar ve deniz manzaralı La Marin Kartal projesi için ön talep toplanmaya başlandı.

Yoğun talep gören proje, merkezi konumu,düşük aidat avantajı, sağlam altyapısı ve geniş sosyal imkânlarıyla sakinlerine şehir hayatının dinamizminden kopmadan, güvenli ve sağlıklı bir yaşam vadediyor.
Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat’ın Kartal kordon boyunda kentsel dönüşüme yön verecek yeni projesi La Marin Kartal inşa ediliyor. Lansman öncesi çok avantajlı ödeme seçenekleriyle ön talebin toplanmaya başlandığı projeye, beklenenin üzerinde talep başvurusu geliyor.

Kartal sahilde bulunan La MarinKartal yatırımcısına, muhteşem adalar ve deniz manzarasını evinin 5m2 lik balkonundan izleme keyfini sunuyor. Yapımı süren Marmaray Atalar durağının hemen yanı başında olması sebebiyle, Atatürk Havalimanı’ndan, Bağdat Caddesi, Pendik Marina gibi lokasyonlara araç kullanmadan ulaşma imkânı sağlıyor.

Merkezi konumu, sağlam altyapısı ve geniş sosyal imkânlarıyla şehir hayatının dinamizminden kopmadan, güvenli ve sağlıklı bir yaşam vadediyor. Proje kapsamında site sakinlerinin konforu için yürüyüş alanları, fitness merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları, yeşil alanlar, çocuk parkı ve sosyal imkânları ile 24 saat ferah bir yaşam ortamı sağlanacak.

Yurtiçinde ve yurt dışında kaliteli birçok projeye imza atan mimarlık ofisi TAGO ARCHITECHTS tarafından tasarlanan ve standartların dışındaki yaşam kalitesi ile mimari detaylarını öne çıkaran La Marin Kartal’ın toplamda 8.205 m2lik arazinin %75i yeşil alandan oluşmaktadır.

Kentsel dönüşüm projeleri arasında farklılığını ortaya koyan La Marin Kartal,Verimli Enerji Çözümleri kullanılacak olan projesinde“düşük aidat avantajı” ile ilgi çekiyor.Ortak alanların elektrik üretimi Fotovoltaik panellerle sağlanmasının dışında, 6.000 m2lik yeşil alanı için,yağmur sularının yerin altında toplanıp depolanması ile proje,hem çevreyi hem de yatırımcısının bütçesini düşünüyor.