Herkesi yeni yıl heyecanı sararken inşaat firmaları da konuya ilgisiz kalmadı. Konut satışlarının 2 aydır düşüş yaşadığı bu günlerde firmalar da yıl sonu için kampanyalar düzenledi. İşte konutta yıl sonu kampanyaları…

İnistanbul

Nef, İş GYO ile ortak hayata geçirilen ve yıl sonu itibarıyla teslimlerine başlanacak İnistanbul projesinde çözüm ortağı Evtiko ile bir kampanyaya imza atıyor. İnistanbul Lokal ve İnistanbul Gala projelerinde son kalan dairelere özel hazırlanan ev yenileme kampanyasıyla, Evtiko 2 günde eski evin değerini belirleyip satın alıyor ve İnistanbul’da yeni bir ev sahibi yapıyor. Aynı zamanda, İnistanbul’da yıl sonu itibarıyla teslim edilecek daireler için yüzde 5 peşinat ile kredi ödemelerine 2019’da başlama fırsatı da var.

Aydos Country

Sinpaş GYO Aydos Country’de Sinpaş ve Arı Leasing’in geliştirdiği ‘konutta finansal kiralama sistemi’ ile banka ve kredi olmadan, ödeme koşullarını müşterinin belirlediği bir kampanya sunuyor.

Ahes Misal İstanbul

Süleyman Ekşi İnşaat tarafından Gaziosmanpaşa’da inşa edilen Ahes Misal İstanbul, şirket bünyesinde yüzde 20 peşinatla 60 ay yüzde sıfır faiz uygulaması başlattı. 340 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede aylık 1.153 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün. Şirket bünyesinde yapılan taksitlendirmenin yanı sıra kişiye özel farklı ödeme alternatiflerinin de bulunduğu Misal İstanbul’un ilk etabında alanları 65 ila 90 metrekare arasında değişen 343 adet 1+1, alanları 93 ila 149 metrekare arasında değişen 950 adet 2+1 ve 327 adet 3+1 konut tipleri bulunuyor.

Moment İstanbul

AC Yapı’nın Kartal’daki Moment İstanbul projesinde yıl sonuna özel yüzde 15 indirim ile satılan dairelere yüzde 1 peşinat ödeyerek sahip olmak mümkün. Projede 1+1’den 4+1’e kadar uzanan çeşitte residence ve home office alternatifleri yer alıyor. projede dairelerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 314 metrekare arasında değişiyor.

The Mandarins Acıbadem

Mandarins Gayrimenkul tarafından 1.2 milyar TL yatırımla iki etap halinde inşa edilen The Mandarins Acıbadem’de ev sahibi olmak isteyenler için 60 ay vade ile yüzde sıfır faiz kampanyası uygulanıyor. Peşinat, aylık ve ara ödemeler alıcıyla beraber kararlaştırılarak kişiye özel ödeme planı hazırlanıyor.

Tepe Aura

Tepe İnşaat’ın Çekmeköy’de hayata geçirdiği Tepe Aura projesinde 31 Aralık’a kadar, sınırlı sayıdaki daireler için geçerli peşin ödemelerde yüzde 25’e varan indirim fırsatının yanında liste fiyatından 60 aya kadar yüzde sıfır faiz ve peşin fiyatından 120 ay yüzde 0.99 faiz oranı gibi ödeme seçenekleri ve kişiye özel ödeme planları sunuluyor. 16 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen ve 3’er katlı 16 bloktan oluşan Projede 106 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde bahçeli, teraslı ve dubleks plan seçenekleri bulunuyor.