Ağır yükler taşımak için güçlü bir servis asansörü gerekiyor. Finlandiya’da kurulan ve 1910 yılından bu yana dünyada olduğu gibi ülkemizde de asansör pazarının önde gelen isimleri arasında yer alan KONE, TranSys™ yük asansör çözümü ile tüm beklentilerin ötesine geçiyor.

Enerji etkin KONE EcoDisc® asansör makinesine sahip olan, güçlü ve yüksek performanslı KONE TranSys™ yük asansörü çözümleri; süpermarketler, alışveriş merkezleri, havalimanları, depolar, hastaneler, oteller, endüstriyel tesisler ve ofisler gibi birçok alanda zorlu dikey taşımacılık görevleri için en doğru seçim olmayı başarıyor. KONE TranSys™ yük asansörleri, 5 tona kadar kaldırma gücü, kapsamlı yük kapasitesi aralığı ve her ihtiyaca uyacak kabin boyutları ile dikkat çekiyor. 3 sinyalizasyon serisi bulunan ürün, farklı stili ve uzun yıllar kullanılabilmesi için dayanıklı olarak tasarlanmış, iyi seçilmiş materyal ve aksesuar opsiyonlarıile de benzerleri arasından sıyrılıyor. Özel olarak ürün taşıma seçeneklerine uygun sağlam standart özellikler, değer katan ve performansı zenginleştiren ek fonksiyonlar ile KONE TranSys™ yük asansörüher yükü güvenle taşıyor. Üstün dayanıklılığı sayesinde sert yüklerle kolaylıkla baş ederken kırılgan yükleri de zarar vermeden ve hassasiyetle istenilen kata ulaştırıyor.

Geleneksel bir hidrolik makinenin yarısı kadar elektrik tüketen KONE TranSys™ yük asansörü,çevre dostu olma özelliği ile de tercih sebebi oluyor.