Koleksiyon, stratejik iletişim ve kreatif iletişimde SALT İletişim Grup’u tercih etti.

Yenilikçi, özgür ve özgün tasarımlarıyla Türkiye’de ve dünyada birçok büyük şirketin ofisinde ürünlerine yer verdiği, ev mobilyasındaki yeni yaşam alanı kurgusuyla dikkat çeken Koleksiyon, stratejik iletişim ve kreatif iletişimde SALT İletişim Grup’u tercih etti.

Dijital pazarlama ile tam entegre olmuş çağdaş bir yapı ve yeni nesil medya iletişimi anlayışıyla hizmet veren SALT İletişim Grup, geçmiş dönemde proje bazlı çalışmalar yürüttüğü Koleksiyon ile uzun soluklu bir işbirliğine imza attı. Türkiye’de ve dünyada birçok ofiste, evde tercih edilen Koleksiyon’un stratejik iletişim danışmanlığını üstlenen SALT İletişim Grup, PR hizmetinin yanı sıra markanın kreatif çalışmalarını da yürütecek.

Koleksiyon’un önümüzdeki günlerde lansmanı yapılacak 2016 Ev Serisi’nin konsept çalışmalarını hazırlayan SALT İletişim Kreatif Ekibi, REwork konsepti ile ofisleri yeniden düşünmeye davet eden ofis serisinin lansmanını gerçekleştirmişti.

Mimar Faruk Malhan tarafından 1972 yılında Ankara’da kurulan Koleksiyon mobilyadan cam, porselen ve tekstil ürünlerine oldukça zengin bir ürün gamını tam 40 yılı aşkın süredir tüketicilerin beğeni ve hizmetine sunuyor. Koleksiyon, 1988 yılından bugüne Tekirdağ’da 86 bin metrekarelik alanda kurulu üretim tesisleri ile ev ve ofis mobilyası üretimi yaparak Amerika ve Londra’dan Kahire’ye dünyanın 20’yi aşkın ülkesinde faaliyet gösteriyor. Yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya tasarımı anlayışıyla, endüstri ürünlerinden çok, düş ve düşüncelerin ürünlerini yaratmaya çalışan Koleksiyon’un çalışma kültürü üzerine odaklanan yenilikçi konseptleri sayesinde Türkiye ve dünyada birçok büyük şirket ofislerinde Koleksiyon Mobilya ürünlerine yer veriyor.