En uygun klimayı ve en doğru montaj yerini belirlemeyi profesyonellere bırakın

Sorunlara karşı mükemmel çözümler sunmayı hedefleyen Mitsubishi Electric, eksiksiz hizmet sunmaya devam ediyor.
Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri’nin hayata geçirdiği Keşfetteam, daha fazla konfor ve enerji tasarrufu sağlayan, katma değerli bir keşif hizmeti sunuyor.
Klima seçimi ciddi bir iş ve klimanın doğru seçilmesi için detaylı bir mekan analizi yapılması gerekiyor. Bu amaçla Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri, klima kapasitesinin daha doğru hesaplanmasını sağlayan ve klima seçimini standartlaştıran bir yazılım geliştirdi. Bu yazılım ile sadece keşfe giden kişinin uzmanlığı ve tecrübesine dayanan geleneksel keşif yöntemlerinin yerine, mekanın ısıl ihtiyaçlarını göz önünde tutan daha detaylı bir hesaplama kullanılıyor ve sadece iç değil dış ortam koşulları da hesaplamaya dahil ediliyor.

Termal görüntüleme ile mekândaki ısı kayıp noktaları belirleniyor
Keşfetteam hizmetinde uzman Keşfetteam ekipleri, en son teknoloji ekipmanlarla termal görüntüleme yaparak keşif yapılan ortamdaki yalıtım sorunlarını, ısı köprülerini, dış duvarlardaki ve kapılardaki ısı kayıp noktalarını tespit ediyor. Ayrıca uzman ekipler müşterileri yaşanabilecek konforsuz koşullar, daha az tüketim ve seçilen klimalardan tam verim alabilmek gibi konularda yönlendiriyor. Böylece bayilerin standart, güvenilir ve daha iyi keşif hizmeti vermesi sağlanıyor.

Klima seçimi kadar mekan içinde konumlandırılması da önemli
Keşfetteam, mekâna uygun klimanın yanı sıra seçilen klimanın konumlanması gereken ideal yeri de belirliyor. Gerçek dünya ile dijital dünya arasında bağlantı sağlayan ve yeni bir yazılım teknolojisi olan Artırılmış Gerçeklik uygulaması (Augmented Reality) sayesinde müşteriler, keşif sırasında ihtiyaçlarına uygun olan klimaların mekanlarında nasıl görüneceğini deneyimleyebiliyor.

Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri sunduğu Keşfetteam hizmeti ile müşterilerine karşılıksız değer yaratıyor. Bu hizmetten faydalanmak için tek yapmanız gereken klima.mitsubishielectric.com.tr/kesfetteam sitesini ziyaret etmek ya da 444 7 500’ü aramak.