Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, son trendleri yansıtan yeni ürün grupları ile Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW İstanbul’a damga vurmaya hazırlanıyor.

Orman ve ağaç ürünlerinde Türkiye’nin en büyük üreticisi olan Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, son trendleri yansıtan yeni ürün grupları ile bu yıl 7’incisi düzenlenecek fuarda yer alacak.

Ağaç ve orman ürünleri sektöründe Türkiye’nin global oyuncusu Kastamonu Entegre geniş ürün yelpazesiyle mobilya endüstrisinin önemli fuarlarından ZOW 2015’e katılıyor. Kastamonu Entegre, 45 yıllık tecrübesiyle birinci sınıf kalitede ürettiği ve her biri teknolojiyle estetiğin mükemmel uyumunu yansıtan Acrylic, Technotop, Neotop, Extreme 2015, Evogloss, Dorlam, Dorpan, Floorwood Register, Artfloor, Floorpan, Floorwood Natural markalı ürünlerini 180 metrekarelik standında sektörün ve ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Kastamonu Entegre’nin Acrylic, Neotop ve Dorlam markalı ürünleri ise fuarda ilk kez sergilenecek. Kastamonu Entegre, ana standın yanı sıra ziyaretçiler için fuar alanı girişinde bir de info standı oluşturacak.