29. bölümü ile bu hafta izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Kara Ekmek dizisi, her hafta cuma günü ATV’de yayınlanıyor. İşte Kara Ekmek 29.bölüm özeti!

ATV ekranlarının sevilerek izlenen dizilerinden biri olan Kara Ekmek, bu hafta yeni bölümü olan 29.bölümü ile izleyicilerle buluşacak.

Yeni bölüm fragmanı yayınlanan Kara Ekmek 29.bölümde neler olacak? İşte sorunun yanıtı…

Kara Ekmek 29.bölüm özeti!

Kendisini öldürmek isteyenlerden, hastaneden kaçarak kurtulan Taylan’ın bir karar vermesi gerekmektedir. Gizlenecek ya da ortaya çıkacaktır. Dayısının yaşadığını öğrenen Çetin, Taylan’a sert çıkar. İkili arasında büyük bir hesaplaşma yaşanırken, bu durum Asiye’nin Çetin’le olan ilişkisini de etkileyecektir.Bebeğinin öldürüldüğünü düşünen Asiye, Aslan’a silahı doğrultmuş ateşleyecekken duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Çiçek hayatta ve hiç ummadığı birisinin yanında güvendedir. Taylan’ın öldüğünü sanan Ömer Belenoğlu ailesinin reisliğine soyunurken, Hale’yse kocasının mirasçısı olarak yeniden yalıya yerleşir. Her ikisi Asiye’yle karşı kalırken, beklenmedik sürprizler olayların seyrini değiştirecektir. Mahalle tarafındaysa, eğer boşanmayı kabul ederse Pervin Salim’ le ilgili şikâyetini geri çekeceğini şart koşar. Diğer taraftan Mine, Çetin’den duyduklarıyla büyük şok yaşar.

Haber Merkezi/Haberyapi.com