Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor’ panelinde, ‘Çağdaş Türk Mimarisi: Global Ölçekte Fırsatlar ve Sınırlar’ konuşulacak
Kalebodur’un 2013 yılından beri “Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor” başlığı altında düzenlediği konferanslar dizisi ‘Çağdaş Türk Mimarisi: Global Ölçekte Fırsatlar ve Sınırlar’ başlıklı son paneli, Fransa Cannes’da gerçekleşecek.
Ünlü gayrimenkul fuarı MIPIM 2015’te gerçekleşecek etkinliğe sektörün ünlü profesyonelleri katılacak.Panelde Türk mimarisi ve Türk mimarlarının dünyadaki yeri konuşulacak. Panelin yöneticiliğini Prof. Dr. Celal Abdi Güzer yaparken, panelin katılımcıları arasında Melkan Tabanlıoğlu, Enis Öncüoğlu ve Murat Kader gibi ünlü mimarlar olacak.
‘Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor’ panelinde, ‘Çağdaş Türk Mimarisi: Global Ölçekte Fırsatlar ve Sınırlar’ konusunu, mimar,yazar,gazeteci ve düşünürleri bir araya gelerek masaya yatırıcak.
Daha önce yaptığı panellerle de büyük ilgi gören “Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor” konferans serisinin ‘Çağdaş Türk Mimarisi: Global Ölçekte Fırsatlar ve Sınırlar’ başlıklı son paneli, 11 Mart Çarşamba günü saat 11.00’de MIPIM’de Türkiye Pavyonu’nda gerçekleşecek.