Vitrifiye seramik, banyo ürünlerinde İtalya’nın lider markası ISVEA,en yeni serilerinden Covo ile banyolardaki tasarım anlayışına farklı bir boyut getiriyor. Covo, her ayrıntısı en ince detayına kadar düşünülmüş kusursuz bir seri…

ISVEA’nın ödüllü tasarımcılarından Sevil Acar tarafından tasarlanan Covo Serisi,fonksiyonelliği ile banyolarda konfor ve farklı tasarımı ile şıklık sunuyor. Serinin göz alıcı tasarımının yanı sıra farklı modülasyon seçenekleri ve geniş depolama imkanı sunuyor oluşu dikkat çekiyor. Modüler yapısıyla her banyoyla mükemmel bir uyum sağlayan Covo, farklı ihtiyaç ve zevkleri göz önünde bulundurarak boy dolaplarını uzun ve kısa olmak üzere iki farklı seçenekte sunuyor.Seri, yavaş kapanan çekmece özelliğiyle aynı zamanda güvenli bir kullanım da sağlıyor.

Doğal renk, doğal malzeme

Lake ve doğal ahşabın mükemmel birleşimi ile el imalatı hassasiyetinde üretilen Covo,koyu gri, açık gri ve meşenin bir arada sunulduğu renk seçeneği ile birlikte beyaz-meşe seçeneği ile de sezonun doğallık trendine uyumlu.

Seriye uygun tasarlanan banyo aksesuarları

Covo Serisi,fonksiyonelliğini tezgah üstü aksesuarları ile zirveye çıkarıyor. İşlevselliğinin yanı sıra her ayrıntısı düşünülmüş farklı ve modern tasarımıyla fark yaratan Covo tezgah üstü aksesuarlık, banyolarda hayatı kolaylaştırıyor. Covo’nun 158 cm’lik lavabo dolabında bulunan oturma kısmı ise banyolarda hem estetik bir görünüm hem de dinlenme alanı yaratıyor.

Lavabolar ultra inceliğe sahip

Covo’nun tezgah üstü lavaboları iseSharp&Slim teknolojisi ile üretilen ultra ince kenar özelliğine sahip. Covo, incecik kenarlara ve akıcı hatlara sahip Sott’Aqua lavabolar ile banyoları eşsiz bir görünüme kavuşuyor.