DAP Yapı’nın İstanbul Kartal’da inşa ettiği İstmarina Kartal projesi, 5 bloktan oluşuyor. İstmarina ofis satış fiyatları ofislerin tipi ve büyüklüğüne göre farklılık gösteriyor..

Dükkan ve ofislere yüzde 40 talep gelen İstmarina ofis satış fiyatları öncesinde proje detaylarına geçelim. Proje, toplam 62 bin 75 metrekare alan üzerinde yaşama geçiriliyor.

İçerisinde; 1,424 daire 100 ofis ve 10 dükkan bulunan DAP İstmarina; AVM, özel hastane, otopark, cami, otel, marina, ofis, geniş sahil bandından oluşuyor.

Kartal DAP İstmarina projesinin sosyal imkanları arasında; çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, spor alanları, yürüyüş yolları, fitness center,rezidans, özel okul, restoran ve kafeler yer alıyor.

Konutların; stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak dizayn edildiği DAP Kartal İstmarina’da yer alan 5 blok 31, 34, 36 ve 38 katlı olarak tasarlandı. Projede satış süreci devam ediyor.

İstanbul Anadolu yakası Kartal’da DAP Yapı imzasıyla inşa edilen İstmarina ofis satış fiyatları metrekare bazında 6 bin 800 TL ile 10 bin TL arasında değişiyor.

Haber Merkezi/Haberyapi.com