Gösteri dünyasının ünlüleri özenle döşenmiş evlerinin yanı sıra banyoların tasarımına da özen gösteriyor. İşte ünlülerin birbirinden lüks tasarım banyoları..

Şimdi şu fotoğrafa dikkatlice bakın lütfen! Ayrıntılar size de ilginç geliyor büyük olasılıkla. Bir şömine, şöminenin hemen üzerinde asılı bir tablo, bir koltuk, pencerelerde perdeler. Buraya kadar tamam. Özenle döşenmiş büyük bir salona ya da oturma odasına benzetilebilir. Ama ya ortadaki küvete ne demeli !

O da normal. Çünkü burası ünlü bir şarkıcının banyosu. Ve o ünlü bu konuda tek örnek değil. Gösteri dünyasının ünlülerinin yatak odaları diğer birçok kişinin evinin oturma odasından bile daha büyük ve özenle döşenmiş.

banyolar1

Burası beyazperdenin efsane sarışını Marilyn Monroe’nun bir zamanlar New York’ta yaşadığı dairenin banyosu.

Özel duvar kağıtları ve süslemeleri bir yana sadece küveti bile burayı görkemli bir hale getirmeye yetiyor. Küvete ulaşan basamaklar da mermerden yapılmış. Duvardaki boydan boya ayna da dikkat çekiyor.

banyolar2

Burası da Celine Dion’ın Kanada, Quebec’teki altı yatak odalı evinin banyosu. Ahşap süslemeli bir bölmeye yerleştirilen küvetin hemen üzerinde gösterişli bir avize asılı. Süslü perdeler de cabası.

banyolar3

Kevin Costner’ın banyosu da daha çok bir oturma odasına benziyor. Pastel tonlardaki rahat mobilyalar dikkat çekici.

banyolar4

Hollywood’un efsanelerinden Katherine Hepburn’ün banyosu günümüz ünlülerinin evlerindeki benzer bölümlerle kıyaslanınca daha mütevazı kalıyor.

banyolar5

Denise Richards’ın banyosu daha sade döşenmiş. Şık bir küvet, bir duş alanı var. Perdeler ve duvar kağıtları dikkat çekici.

banyolar6

Jason Derulo’nun Florida’daki evinin duş bölümü bronz.

banyolar7

Burası ünlü Scarface filminin bazı sahnelerinin çekildiği evin banyosu. California’daki bu ev aylığı 30 bin dolara kiralanıyor.

banyolar8

Pop Art akımının kurucusu Andy Warhol’un New York’taki evinin banyosu son derece sade.

banyolar9

Futbolcu Raheem Sterling sadece 20 yaşında ama evinde böyle bir banyosu var.

banyolar10

Burası ünlü şarkıcı Lionel Richie’nin evinin banyosu.

Hürriyet