Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) üyesi ve cemiyet hayatının başarılı iş kadınları hem Emaar Square’i gezdi, hem de Ünlü&Co. Yönetim Kurulu Üyesi ve Yatırım Bankacısı Dr. Attila Köksal’ın “Varlık, Birikim ve Yatırım” konulu mini söyleşisini dinledi.

Türkiye’nin önemli sivil toplum örgütlerinden biri olan KAGİDER üyesi kadın girişimciler ve cemiyet hayatının tanınmış ve başarılı iş kadınları 16 Mayıs’ta Emaar Square satış ofisinde düzenlenen sohbet toplantısında bir araya geldi. Milletvekili Belma Satır, Mine Vargı, Meryem İpbaş, Nur Akgerman, Aydan Baktır, Ülkü Alkoçlar, Emine Kütük, Esen Ziyal, Meral Yazıcı, Begüm Karamahmutoğlu, Burcu Hanif gibi isimlerin de aralarında bulunduğu kadın girişimciler, Dr. Attila Köksal’ın “Varlık, birikim ve yatırım” konulu söyleşisini dinledi ve varlık yönetimiyle ilgili sorularına yanıt buldu.

Söyleşinin ardından Emaar Square örnek evlerini gezen davetliler proje hakkında detaylı bilgi aldılar. Çamlıca’da konumlanan Emaar Square’in tasarımı ve mimarisi İstanbul’un zengin kültürel mirasını ve ruhunu yansıtırken, hareketli ve şehrin içinde, dünya standartlarında bir yaşam tarzı sunuyor. Konut, AVM, ofis ve 5 yıldızlı The Address Hotel’i bünyesinde barındıran Emaar Square projesi şehrin yeni yaşam ve çekim merkezi olacak. Emaar Square merkezi konumuyla öne çıkmanın yanı sıra içerisinde Galleries LaFayette gibi Türkiye’de ilk kez faaliyet gösterecek dünya markalarının da bulunduğu Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden birine de sahip olacak.