Teslimlerine 2018 yılında başlanması planlanan İnistanbul Lokal kampanya detayları haberimizde. Proje, İş GYO ve Nef ortak imzasıyla hayata geçiriliyor…

YTÜ Davutpaşa Kampüsü ve Davutpaşa Metro İstasyonu’na 100 metre uzaklıkta yükselen İn İstanbul Lokal Topkağı projesi; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinden meydana geliyor.

İnistanbul Lokal kampanya dahilinde 2 oda 1 salon daireler için 5 bin TL, 3 oda 1 salon daireler için 7 bin 500 TL, 4 oda 1 salon daireler için ise 10 bin TL peşinat veirliyor.

İnistanbul Lokal Topkapı projesi; sinema, kapalı otopark, kreş, basketbol sahası, güvenlik, asansör, yüzme havuzu, oyun alanları gibi sosyal olanakları içerisinde barındırıyor.

Satış sürecinin devam ettiği İn İstanbul Lokal’de 200 adet daire yer alıyor. 17 bin 944 metrekare alan üzerine yayılan proje, İş GYO ve Nef ortaklığıyla inşa ediliyor.

İnistanbul Lokal kampanya kapsamında yüzde 0.79 faiz imkanı sağlanıyor. Projede 48 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme de yapılıyor. Projede fiyatlar 467 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Haber Merkezi/Haberyapi.com