İnistanbul Gala Topkapı projesi, Topkapı’da İş GYO ve Nef ortaklığı ile yükseliyor. 1+1’den 4+1’e kadar bir çok seçeneğin yer aldığı İnistanbul Gala Topkapı fiyatları

İnistanbul Gala Topkapı projesi, İstanbul Topkapı’da İş GYO ve Nef ortaklığı ile inşa ediliyor. Projede bir çok sosyal olanak bulunuyor. İçinde oyun alanları, basketbol sahası, mescit, güvenlik, kreş, yüzme havuzu, futbol alanları, sinema, kapalı otopark ve asansör bulunan İnistanbul Gala Topkapı fiyatlarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

İnistanbul Gala Topkapı fiyat

İnistanbul Gala Topkapı fiyat bilgisine göre projede yer alan konutlar 320 bin liradan başlıyor. Projede ister peşin, ister firma bünyesindeki seçeneklerle, isterseniz banka kredisi ile ödeme yapabiliyorsunuz.

İnistanbul Gala Topkapı projesinde taksitler 2 bin 100 liradan başlıyor. Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen İnistanbul Gala Topkapı projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler yer alıyor.

İnistanbul Gala Topkapı nerede?

İnistanbul Gala Topkapı nerede sorusuna göre proje, Şişecam fabrikası arazisi üzerinde yükseliyor. İnistanbul Gala projesi metrobüs ve metroya yürüme mesafesinde inşa ediliyor. Yıldız Teknik Üniversite Davutpaşa kampüsünün hemen yan tarafında inşa edilen İnistanbul Gala projesi aynı zamanda Davutpaşa’da bulunan Mercedes binasının hemen yanında bulunuyor.
İnistanbul Gala, Tekfen ve Kale İş merkezinin hemen karşısında yükseliyor. Projenin ön kısmında Havalimanı-Yenikapı metrosunun Davutpaşa durağı yer alıyor.

İnistanbul Gala Topkapı iletişim

Maltepe mah.Davutpaşa Cad. No: 42 Zeytinburnu İstanbul
İnistanbul Gala telefon: 444 72 71
www.hayatbeklemez.com

Haberyapi.com