İş GYO ve Nef ortaklığında Topkapı2da bulunan eski Şişecam fabrikası arazisi üzerinde yükselecek İnistanbul Gala satışa çıktı

İçinde 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar bir çok konut tipi barındıran ve kentsel dönüşüm projesi olarak haytaa geçrilen İnistanbul Gala projesi 7 binden fazla talep topladı. İnistanbul Gala projesi İş GYO ve Nef’in ortak projesi olarak Topkapı’da Şişecam arazisi üzerinde inşa ediliyor.

İnistanbul Gala projesi 4 bloktan meydana geliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 48 metrekareden başlıyor 38 metrekareye kadar yükseliyor.

İnistanbul Gala fiyatları

İnistanbul Gala fiyatlarır 320 bin liradan başlıyor.

İnistanbul Gala ödeme planı

İnistanbul Gala ödemeleri ister peşin, ister banka kredisi ile, isterseniz de firma bünyesinde yer alan seçeneklerle yapılabiliyor. Proje kapsamında yüzde 1 peşinat ve 2 bin 100 liradan başlayan aylık ödemeler içeren banka kredili ve faizsiz 30 ay vadeli ödeme seçenekleri bulunuyor.

İnistanbul Gala teslimlerinin 2017 Aralık’ta yapılması planlanıyor.

Projede toplamda 788 üniteyi içinde barındıracak.

İnistanbul Gala projesinde; oyun alanları, basketbol sahası, mescit, güvenlik, kreş, yüzme havuzu, futbol alanları, sinema, kapalı otopark ve asansör mevcut.

İnistanbul Gala satış ofisi proje alanında bulunuyor.

İnistanbul Gala satış ofisi:

İnistanbul Gala adres: Maltepe mah.Davutpaşa Cad. No: 42 Zeytinburnu İstanbul

İnistanbul Gala telefon: 444 72 71
www.hayatbeklemez.com