Nefes kelimesiden gelen Nef markası ile ünlenen Timur Gayrimenkul ve İş Gayrimenkul Ytaırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen İnistanbul Gala nerede?

İnistanbul Gala nerede yer alıyor sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Proje, İstanbul Avrupa Yakası Taopkapı2da inşa ediliyor. Nefes kelimesiden gelen Nef markası ile ünlenen Timur Gayrimenkul ve İş Gayrimenkul Ytaırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen proje kentsel dönüşüm projesi olarak inşa ediliyor.

İçinde 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar bir çok konut tipinin bulunduğu İnistanbul Gala projesinde konutlar 48 metrekareden başlıyor 308 metrekareye kadar yükseliyor. Projede; oyun alanları, basketbol sahası, mescit, güvenlik, kreş, yüzme havuzu, futbol alanları, sinema, kapalı otopark ve asansör bulunuyor.

İnistanbul Gala fiyatları 320 bin liradan başlıyor. Projede 2 bin 100 lira taksitle konut sahibi olunabiliyor.

İnistanbul Gala nerede?

İnistanbul Gala nerede sorusunun cevabına göre proje, Topkapı’da yer alan Şişecam fabrikası arazisi üzerinde yükseliyor. İnistanbul Gala projesi metrobüs ve metroya yürüme mesafesinde inşa ediliyor. Yıldız Teknik Üniversite Davutpaşa kampüsünün hemen yan tarafında inşa edilen İnistanbul Gala projesi aynı zamanda Davutpaşa’da bulunan Mercedes binasının hemen yanında bulunuyor.
İnistanbul Gala, Tekfen ve Kale İş merkezinin hemen karşısında yükseliyor. Projenin ön kısmında Havalimanı-Yenikapı metrosunun Davutpaşa durağı yer alıyor.

Maltepe mah.Davutpaşa Cad. No: 42 Zeytinburnu İstanbul
İnistanbul Gala telefon: 444 72 71
www.hayatbeklemez.com
Haberyapi.com