İncek Loft 700. satışa ulaştı
İstanbul’un en prestijli noktası Levent Loft’ta istediği ilgiyi yakalayan Akfen İnşaat, aynı ilgiyi İncek Loft projesinde de devam ettirmeyi hedefliyor. Başkent’in parlayan yıldızı İncek’te hayata geçirdikleri İncek Loft projesiyle mutlu ve keyifli alanlar yaratmayı planladıklarını söyleyen Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akın,“Ankara’nın yeni cazibe merkezi İncek’te, İncek Loft gibi oldukça iddialı ve kazançlı bir projeyi hayata geçirdik. Projenin sunduğu olanaklar hem ailelerden hem de sunduğumuz kar fırsatını gören yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Beklediğimiz ilgiyi görmenin memnuniyetini yaşıyoruz” dedi.

Projeyle ilgili konuşan Akın, konutlar için gösterdikleri özeni konut dışı alanlara da taşırdıklarını ifade ederek şunları söyledi:“İncek Loft, peyzaj ve sosyal imkanlar bakımından da İncek’in gözdesi olacak bir proje. 108 bin m²lik arsa üzerine inşa edilen İncek Loft’ta % 75 peyzaj ve donatı alanından oluşuyor. Şimdiden İncek’e olan ilgiyi arttırmış durumda, tamamlandığında bölgeye önemli bir değer katacak” dedi.

Yeni kampanyalarla projenin ulaşılabilirliğini hedeflediklerini söyleyen Akın, Nisan ayında yeni güçlü bir kampanya sürecine gireceklerini belirtti.
Ankara’nın prestijli bölgesinde proje, büyük konut projesi. Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler’den oluşan İncek Loft’ta 1+1’den 6,5+1’e kadar 71m2 ile 562 m2 arasında farklı tip ve büyüklükte 1199 konut yer alıyor. Ödeme seçenekleri ise kişiye özel olarak belirlenip, vade farksız ödeme koşulları şeklinde sunuluyor. Projenin ilk teslimleri ise Nisan 2016 olarak planlanıyor.

Tabanlıoğlu Mimarlık İmzası

İncek Loft projesinde, uluslararası işleriyle tanınan Tabanlıoğlu Mimarlık markası ön plana çıkıyor.Projenin mimarisinde modern mahalle anlayışı görülüyor. Yeşil alanların planında gezinti ve rekreasyon alanlarıyla binaların birbirine ayrıca çok önem veren proje, doğayla bir arada bir yaşam alanı sunuyor.

Yüzde 75 peyzaj ve sosyal alan

İncek Loft,yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları gibi geniş spor alanları, Ankara’da bir ilk olan profesyonel gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanları ile ilgi çekiyor.
Mogan gölü manzaralı projenin yüzde 75’ini yeşil alan oluşturuyor.Projenin sıradışı alanlarından biri de sebze ve meyve yetiştirilecek organik bahçeler, özel çiftliklerden gelen ürünlerin satışa sunulacağı organik pazar bulunması.
Ankaran’nın en büyük konut projesinde çocuklar için yaratılmış özel alanlar da dikkat çekiyor.Projede yer alan Pony Club bir ilk olma özelliği taşırken çocukların keyifli vakit geçirecekleri ve binicilikle tanışacakları benzersiz bir deneyim sunuyor. 44 ticari alandan oluşan Alışveriş Kanyonu ise site halkına hizmet vereceği gibi site dışından gelen misafirlerin de hizmetine de açık olacak.
Bu yeni yaşam alanında araç sorunu da yok edilmiş.2065 araçlık otopark alanına ek olarak,186 araçlık misafir otoparkı da bulunuyor.