Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen ve içinde bir çok sosyal olanak barındıran İncek Loft Akfen nerede yer alıyor?

İncek Loft Akfen nerede yer alıyor sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Proje, Akfen İnşaat imzası ile yükseliyor. İçinde bir çok sosyal konutu barındıran İncek Loft Akfen projesinde 1 oda 1 salondan 6 buçuk oda 1 salona kadar bir çok konut seçeneği yer alıyor.

İncek Loft Akfen nerede sorusuna göre proje, Başkent Ankara İncek’te hayata geçiriliyor.

İncek Loft Akfen Evleri’nde havuz, fitnes, valeybol sahası, basketbol sahası, futbol sahası, açık otopark, kapalı otopark, güvenlik, jeneraratör gibi bir çok sosyal olanak bulunuyor.

İncek Loft Akfen ödeme planına göre projede 3 farklı seçenekle ödeme yapabiliyorsunuz. İncek Loft Akfen projesinde isterseniz peşin ödeme yapabiliyorsunuz, isterseniz banka kredisi imkanından yararlanabiliyorsunuz, isterseniz de firma bünyesindeki seçeneklerlden yararlanabiliyorsunuz.

İncek Loft Akfen projesinde reklamlarda da sık sık gördüğünüz gibi 14 Haziran 2015 tarihine kadar geçeli olacak bir kampanya bulunuyor. Kampanya kapsamında İncek Loft Akfen projesinde yüzde 10’luk bir ara ödeme yapıyorsunuz. Sonrasında 18 ay hiç ödeme yapmıyorsunuz. Bu fırsattan yararlanmak için 14 Haziran’a kadar satış ofisine gelmeniz gerekiyor.

Konut büyüklüklerinin 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değiştiği İncek Loft Akfen projesinde

İncek Loft Akfen fiyat

İncek Loft Akfen fiyatları 280 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Akfen İncek Loft projesinde teslimler 2016 yılında yapılacak.

Akfen İncek Loft telefon

444 83 38
Haberyapi.com