İETT, hizmet sektörünün önde gelen kuruluşları tarafından 3 ödüle layık görüldü
İETT, uluslararası alanlarda hizmet sektörünün önde gelen kuruluşları tarafından ”En İyi Otobüs Taşımacılığı”, ”Akıllı Taşıma” ve ”İnsan Kaynakları” kategorilerinde ödüle layık görüldü

İETT’ye uluslararası alanlarda hizmet sektöründe önde gelen kuruluşlar tarafından ”En İyi Otobüs Taşımacılığı”, ”Akıllı Taşıma” ve ”İnsan Kaynakları” kategorilerinde ödüller verildi.

İETT’den yapılan açıklamaya göre, 60’tan fazla ülke 3 bin 700’den fazla kurum ve yöneticinin yarıştığı Uluslararası İş Ödülleri’nin (The Stevie Awards) İnsan Kaynakları alanında İETT’ye bronz ödül verildi.

Uluslararası Kara Taşımacılığı Birliği’nin (IRU) ”Akıllı Taşıma Ödülleri” kapsamında da pazarlama, insan kaynakları, müşteri hizmetleri, halkla ilişkiler gibi pek çok kategoride, İETT’nin de arasında bulunduğu çeşitli kurumlar değerlendirildi. Değerlendirme sonucu, İETT, “En İyi Otobüs Taşımacılığı Ödülü”ne layık görüldü.

İETT, Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (European Foundation for Quality Management – EFQM) tarafından yürütülen 9 ana ve 32 alt kriterdeki 2015 EFQM Avrupa Mükemmellik Ödülü’nün de Finalistlik ödülünü almaya hak kazandı.

Dünya