Banyo dekorasyonunda gerek tasarımı gerekse fonksiyonelliğiyle dikkat çeken tasarımlar kullanıcıların ilk tercihleri arasında yerini alıyor.

Özellikle duş başlığı seçimi yapılırken; ‘kullanım kolaylığı’ ve ‘estetik görünüm’ en önemli kriterlerin başında geliyor. Dünya devi Ideal Standard, duş sistemlerine özel geliştirdiği teknolojilerle hayata geçirdiği IdealRain Evo ve EvoJet serileriyle, duş keyfini mükemmel bir deneyime dönüştürüyor.

Günümüz banyoları, insanların keyifle vakit geçirdiği ve günün yorgunluğunu kolayca atabildiği en huzurlu yaşam alanlarından birine dönüştü. Bu dönüşüm banyolardaki tasarım anlayışını da oldukça değiştirdi. Ideal Standard’ın her tarz banyo ile uyumlu IdealRain Evo ve EvoJet duş başlıkları, şık tasarımı ve fonksiyonel özellikleriyle alanında en iyisi olmaya aday.

Rahatlatıcı ve canlandırıcı duş etkisi
Dünyaca ünlü Alman tasarım ofisi Artefakt Design Studio imzası taşıyan IdealRain Evo el duşları, üç fonksiyonlu özelliği, iki farklı tasarımı ve basmalı fonksiyon değiştirme özelliğiyle banyolardaki duş anlayışına farklı bir boyut kazandırıyor. 110 ve 115 mm ölçülerinde, diamond ve round olmak üzere 2 farklı tasarıma sahip IdealRain Evo el duşları, yağmur, havalı akış ve masaj özellikleriyle her tuşta başka bir fonksiyon özelliği sağlayarak duş keyfinizi konfora dönüştürüyor. Kolay temizlenebilen duş başlıkları, 8 lt/dk akış hızıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor. IdealRain EvoJet el duşları ise çok daha gelişmiş masaj özelliğiyle dikkat çekiyor. 125 ve 134 mm ölçülerine sahip IdealRain EvoJet, güçlü drop akışıyla duş portföyüne yeni bir soluk getiriyor.