Dünyanın en inovatif şirketleri açıklandı
Esinlenmek bazılarının da dediği gibi o kadar da kötü bir şey değildir.Esinlenmek yeni bir şeyler ortaya çıkarmadan önce ufak tefek fikir edinmek ve fizibilite etmek terimlerinin tamamlayıcısıdır.

İşte Houzz ile bu muhteşem fırsatı yakalayabilirsiniz. Gerçekten yerli ve yabancı binlerce tasarım örneğini bir tık kadar yakınınıza getiren bu hazineyi mutlaka boş bir vaktinizde ziyaret edebilirsiniz.O kadar çeşitli ve nitelikli bir mimarlık sitesi ki bir takılmaya başladınız mı bir daha bırakamıyorsunuz.Cephe tasarımları, iç dekorasyon örnekleri , mobilyalar , grafik tasarım harikaları ve daha bakmaya doyamayacağınız onlarca alternatif.
Adi Tatarko ve Alon Cohen çiftinin 2009 yılında kurduğu, mimari ve dekorasyon sitesi Houzz, dünya devleri için de yer aldı.Kuruluşunun 20’inci yılını kutlayan “Fast Company” dergisi her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın en inovatif şirketlerini sıraladı. Listenin zirvesinde inovasyon yarışında dünya devlerini geride bırakan sürpriz isim ler yer aldı. Bunlardan biri de aylık 25 milyon kullanıcısına kolay ve eğlenceli tasarım olanağı sağlayan Houzz,”Şipşak tasarım dükkanı”olması nedeniyle listede 11’inci sırada yer aldı.