It operates throughout the day from breakfast through to dinner as an informal area in which to refresh, relax or meet people; with a view over the gardens and the sea.

Hareketli ve sabit mobilya üretimi yapan Hotelya, dünya çapında 500’ün üzerinde otel projesine imza attı. 25 ülkeye ihracat yapan Hotelya, dünyaca ünlü otellerin tasarımlarını hayata geçiriyor.

Otel, AVM, hastane, restoran, ofis, cafe ve mağazalar için hareketli ve sabit mobilya üretimi yapan Hotelya’nın müşteri portföyünün %90’ını turizm sektörü oluşturuyor. Çoğunlukla 5 yıldızlı otel projelerine hizmet veren Hotelya; Hilton, Sheraton, Hyatt Regency, Holiday Inn, Radisson Blu ve Rixos gibi dünyaca ünlü zincir otellerin dekorasyonuna imza atıyor.

Her türlü tasarımı üretme kabiliyetimiz var
İstanbul’da bulunan 11.000 m2’lik üretim tesislerinde, 100 kişilik üretim kadrosu ve konularında uzman 30 kişilik mimari ekiple hizmet verdiklerini belirten Hotelya Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Zümrüt Doyran, “Her projede ortalama 20 yeni ürün geliştiren Ar-Ge ekibimizin, bugüne kadar 500’ün üzerinde otel projesi gerçekleştirdiğimiz hesap edilirse binlerce yeni ürünü hayata geçirdiğini söyleyebiliriz. Bu çok modern bir poliüretan sandalye olabileceği gibi, altın varaklı klasik bir koltuk da olabiliyor. Mimari ekiplerin tasarımını gerçekleştirdiği her ürün, ekibimiz tarafından hayata geçiriliyor” dedi.

Hedefimiz, dünyadaki tüm 5 yıldızlı otel projelerine ulaşmak
Rusya, Azerbaycan, İngiltere, Kazakistan, Fas, Filipinler, Malezya, Srilanka ve Birleşik Arap Emirlikleri aralarında olmak üzere toplam 25 ülkeye ihracat yapan Hotelya, üretiminin yaklaşık %60’ını yurt dışı için gerçekleştiriyor. 2018 yılı hedeflerinin gerek yurtiçinde gerekse yurt dışındaki pazarlama ve satış faaliyetlerini artırarak devam ettirmek olduğunu belirten Doyran, “Yeni projelerimizle bu yıl sonunda 2 ülkeyi daha referanslarımıza ekleyerek 27 ülkeye ulaşmış olduk. 2018 yılı sonuna kadar ise; 30 ülkede, otel mobilyalarında Hotelya imzası bulunacak” dedi.