SF 8M-A22

İnşaat profesyonellerine yönelik Ar-Ge temelli kaliteli ürünlerin mimarı Hilti, yeni Hilti SF 8M-A22 Kablosuz Vidalama Makinesi ürününü sektörle buluşturdu. Red Dot 2016 Ürün Tasarımı dalında ödüle layık görülen Hilti SF 8M-A22 Kablosuz Vidalama Makinesi, uzun ömür ve maksimum verim özellikleri ile fark yaratıyor.

Ürünlerini tasarlarken inovasyon, kalite ve güvenliği olmazsa olmazları olarak gören Hilti, yeni ürünü Hilti 8M-A22 Kablosuz Vidalama Makinesi’ni kullanıcıların beğenisine sundu. Dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü ve 4 vitesi ile maksimum verimli bir yapı sergileyen Hilti 8M-A22 Kablosuz Vidalama Makinesi, en yüksek sıkma gücü ile metal ve ahşap yüzeylerde yüksek performanslı vidalama imkanı sunuyor.

Red Dot 2016 Ürün Tasarımı ödülüne layık görülerek başarısını kanıtlayan Hilti SF 8M-A22 Kablosuz Vidalaması Makinesi, eksi 20 dereceye kadar çalışabilme özelliğiyle de dikkat çekiyor. Dakikada 2 bin 150 devir yapması ve kolay vites değiştirme özellikleriyle de tercih sebebi olan Hilti SF 8M-A22 Kablosuz Vidalaması Makinesi, yüksek tork gerektiren uygulamalarda sıyırmayı önleme özelliğiyle de ön plana çıkıyor.

Tüm 22 Volt bataryalar ile uyumlu çalışan ve parlak LED ışığı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan yeni Hilti SF 8M-A22 Kablosuz Vidalaması Makinesi, Hilti mağazalarından ve hilti.com.tr adresinden temin edilebiliyor.