Rönesans Gayrimenkul tarafından İstanbul Küçükyalı’da inşa edilen Hilltown Alışveriş Merkezi’nin açılış konserleri kapsamında çok sayıda ünlü isim sahne aldı.

 

Hilltown Alışveriş Merkezi’nin açılış etkinliği kapsamında düzenlenen konserler, çok sayıda ünlü ismi sevenleriyle buluşturdu. 3 gün 3 gece süren eğlence etkinlikleri kapsamında Işın Karaca, Yalın ve Bengü sevilen şarkılarını binlerce kişiyle birlikte söyledi.

3 günde 200 bin kişinin ziyaret ettiği Hilltown Alışveriş Merkezi; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda binlerce seveniyle 10’uncu Yıl Marşı’nı söyleyen Bengü, sahne sırasında üşüyünce konserine ara vererek AVM’den ilk alışverişini yapıp sahnesine devam eden Yalın ve kızı Mia ile AVM’nin oyun alanında çocuklaşan Işın Karaca konserleriyle açıldı.

Cumhuriyet Bayramı’nda sahnede olmak çok güzel
Hilltown AVM’nin açılışına özel düzenlenen konserlerin sonuncusunda sevilen şarkıcı Bengü sahne aldı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda gerçekleşen konserde binlerce kişiyle birlikte 10’uncu Yıl Marşı’nı söyleyen Bengü, “Böyle önemli bir günde sahnede olmak, hep birlikte marşlarımızı söylemek çok güzel bir duygu”
dedi.

Yalın, konser sırasında üşüyünce ara verip AVM’den ilk alışverişini yaptı
Hilltown AVM’nin bir diğer konuğu sevilen şarkıcı Yalın oldu. Uzun zamandır gözler önünde olmayan Yalın, yeni albümü için stüdyoya kapandığını söyledi. Konser akşamı hayli üşüyen genç şarkıcı, konserine ara vererek AVM’den ilk alışverişini yaptı. Konserin ikinci yarısına yeni aldığı şal ile çıkan Yalın, soğuk havaya aldırış etmeden kendisine eşlik eden binlerce kişiyle birlikte şarkılarını söyledi. “Yazdan önce biteceğini düşündüğüm yeni bir albüm üzerinde çalışıyoruz” diyen Yalın, stüdyoda çok mutlu ve yaratıcı olduğunu söyleyerek, zamanının çoğunu orada geçirdiğini sözlerine ekledi.