Tasarım ve teknoloji dünyasını bir araya getiren ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen AllDesign 2015 fuarı renkli görüntülerle sona erdi.
Dünya ofis mobilya sektörünün önemli markalarından HAWORTH’ın yeni ürün“HarborWorkLounge”ın Türkiye lansmanı, tasarım ve teknolojiyi bir araya getiren AllDesign 2015 fuarında gerçekleştirildi. HAWORTH’ın Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi ERSA Mobilya Türkiye tanıtımını yaptığı HAWORTH’ın son ürünü ‘HarborWorkLounge’ ile katılımcılardan büyük ilgi gördü.
Fuarda, ERSA Mobilya’ya dair her şey üç dakikalık bir video ile kısaca sunuldu.ERSA Mobilya Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Ata, fuara katılımcı ve sahne mobilyaları sponsoru olarak katıldıklarını söyleyerek şunları kaydetti: “Hep yeni ve farklı fikirlerin peşinde bir firma olarak, AllDesign fuarına da farklı şekilde dahil olmak istedik. ERSA’nın 1958 yılındaki başlangıcından bugüne ürettiği mobilyalar, aldığımız ödüller, unutulmaya yüz tutan zanaat ve zanaatkarlar hakkında hazırladığımız ‘Tekrarsız’ belgeselleri, tam anlamıyla bizi yansıttı. Ayrıca fonksiyonelliğe önem veren yöneticilere hitap eden Ece Yalım Design Studio imzalı Frame masa ve Comforto 89-Zody ofis koltuklarını da fuarda beğeniye sunduk. ERSA’nın yeni konseptiCoreIdeas’a da fuarda yer verdik”
Ayrıca fuarda dünya ofis mobilyası devi HAWORTH’ın yeni ürünü “HarborWorkLounge”ın Türkiye lansmanının da yapıldığını kaydeden Ata, şunları söyledi:“Merkezi ABD olan ve organik çalışma alanları, ergonomik oturma grupları, tasarım, üretim ve bilgi birikiminde dünya devi HAWORTH’ın Türkiye’deki tek yetkili temsilcisiyiz. Bu işbirliğini AllDesign fuarına da taşıyarak, ofis koltuğuyla rahatlığı buluşturan HarborWorkLounge ürününün Türkiye lansmanını gerçekleştirdik. Fuar sohbetlerinin yapıldığı, teknoloji ve tasarım üzerine panellerin düzenlendiği sahnede kullanılan mobilyalarda da ERSA imzası vardı. Oldukça başarılı geçen fuarda ERSA standı büyük ilgi gördü.”