Yıldızınız bugün ne söylüyor? İşte Hande Kazanova 30 Aralık 2015 günlük burç yorumları…

KOÇ
Bugün Venüs, Yay burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca uzak çevre, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzel ilişkiler kurmaya başlayacaksınız.

BOĞA
3 hafta boyunca, ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda rahat tavırlarınız ön planda olacak. Bu dönemde kredi almak isteyenler, uygun ve iyi şartlara sahip olabilirler.

İKİZLER
Özel hayatınız ve ortaklı işlerinizdeki rahat ve içten tavırlarınız, sizi istediklerinizi gerçekleştirmeye yaklaştırabilir. 3 hafta boyunca bu konularda olumlu etkiler altında olacaksınız.

YENGEÇ
İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda güzel etkileşimler içinde olacaksınız çünkü Venüs bu alanlarınızda dolaşmaya başlayacak. İş değişimi yapmak için güzel bir dönem olacak.

ASLAN
3 hafta boyunca aşk hayatınızda, çocuklarınızla ve yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi güzelleştireceksiniz. Aşkı daha çok konuşabilir, eğlenceli ortamlara girebilirsiniz.

BAŞAK
Ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurabilir, sorunlarınızı halletmek için uygun ortamlar bulabilirsiniz. Evinizdeki tamirat, dekorasyon, tadilat işlerinizi devreye sokabilirsiniz.

TERAZİ
Bu 3 haftada yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarınızda yeni kapılar açılabilir.

AKREP
Bugün para evinize giren Venüs, size bu alanda kıyak geçecek. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Kazançlarınız artıyor.

YAY
1 aydır geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar artık görünür hale gelmeye başlayacak.

OĞLAK
İlişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakârlıklar görülebilir. Bu 3 haftalık dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ve gizli saklı işlerin peşinde koşabilirsiniz.

KOVA
Venüs, arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızdaki ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. 3 hafta boyunca sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda görebilirsiniz.

BALIK
Önümüzdeki 3 hafta boyunca kendinizi işinizde göstermeyi seveceksiniz. Patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilirsiniz. Terfi, prim, zam gibi isteklerinizi dile getirebilirsiniz.