Gül Yapı imzası ile Beylikdüzü Esenyurt’ta hayata geçirilen Gül Park Yaşam projesinde 60 ay 0 faiz fırsatı ile konut sahibi olabiliyorsunuz.

E-5 ve Tem yolunun hemen yanıbaşında yükselen Gül Park Yaşam projesi İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü Esenyurt’ta Gül Yapı tarafından konumlandırılıyor. Projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor.

Projede açık yüzme havuzları,kapalı yüzme havuzu,süs havuzları, fitness merkezi,spa,plates-yoga alanı,çocuk oyun alanları,tırmanma duvarı,su ve bitki duvarları, basketbol sahası ve voleybol sahası, yürüyüş-koşu parkurları, oyun salonu,çocuk kulübü,restoran ve kafeler,nargile-çay bahçeleri,mağazalar, kameralı güvenlik sistemi,residence hizmetleri,toplantı ve konferans salonu gibi sosyal yaşam alanları bulunuyor.

Gül Park Yaşam Evleri’nda kampanya dahilinde 2+1 konutlar 274 bin liradan başlıyor. Projede ister banka kredisi ile ister firma bünyesindeki seçeneklerle ödeme yapabiliyorsunuz. Gül Park Yaşam Evleri ödemeleri 60 ay 0 faiz sistemi iel ödenebiliyor.

Gül Park Yaşam Metrobüse ve hastaneye 5 dakika, AVM, Tem ve okula 1 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor.

Gül Park Yaşam nerede?

Güzelyurt Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi No: 5 Esenyurt / İstanbul

Gülpark Yaşam iletişim bilgileri
Telefon: 0212 852 04 04
Web adresi: http://gulparkyasam.com.tr