Klasik bir bataryadan fazlasını arıyor sizi şaşırtacak bir tasarım istiyorsanız, GROHE’nin EurodiscJoy batarya yelpazesine bakmanızda fayda var.
Dinamik kıvrımlara sahip, eğimli siluet, pürüzsüz hareket eden filigran desenli joystick, çıkış ucu boyunca ilerleyen şık bir kenarla beğeninize sesleniyor.Yenilikçi GROHE Sillk Move kartuş teknolojisi ile bir araya gelen üstün ergonomi, su karışımının son derece hassas bir şekilde parmak ucuyla kontrol edilmesine imkan verirken, su tasarrufu teknolojisi de su ve enerjinin tasarruf edilmesini sağlıyor. Design Studio’nun imzasını taşıyan GROHE güvenli bir tavır yansıtan batarya gövdesi, etkileşimi teşvik etmek için 7 derecelik bir açı ile kullanıcıya doğru eğiliyor. GROHE ayrıca tam olarak uyumlu bir banyo dekoru için eşsiz joystick tasarımını paylaşan duvara montajlı bataryalar ve küvet bataryaları da sunuyor.
EurodiscJoy batarya yelpazesi, üç farklı çıkış ucu yüksekliğine sahip tek kumanda kollu bataryaların yanı sıra, seçilen lavaboya mükemmel şekilde uyum sağlayan süper yassı, iki delikli duvara montajlı varyantları da seçebiliyorlar. Bu yaklaşım orantıların uyumlu olmasını sağlarken batarya açıldığında suyun sıçramasını da güvenilir şekilde önlüyor
GROHE’nin yeni EurodiscJoy bataryaları, modern banyolar için coşkulu ve modern bir seçenek sunuyor.